آخرین خبرها و اطلاعیه ها

چالش کدنویسی آنلاین واحد الکترونیکی (چکاوا)

آخرین خبرها و اطلاعیه ها

بزرگترین چالش کدنویسی کشور به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی برنامه نویسان، به همت واحدالکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.

در این مسابقه ی برنامه نویسی آنلاین که با عنوان «چکاوا» برگزار می شود، کافیست متقاضیان با یکی از زبان های برنامه نویسی #c و یا php آشنایی داشته باشند.

لازم به ذکرست برندگان این مسابقه نفراتی هستند که قطعه کد مورد نظر را به درستی و در بازه زمانی کمتر پیاده سازی کنند و در امتیازدهی به نفرات کیفیت کدنویسی لحاظ می شود.

مرحله اول این مسابقه آنلاین ۸ اسفند و مرحله دوم با حضور منتخبین در ۱۵ اسفند ماه برگزار خواهد شد. در مرحله دوم بر صفحه نمایش (مانیتور) شرکت کننده ها بصورت آنلاین نظارت می گردد. اتصال وب کم، هدست و برقراری ارتباط صوتی و تصویری ایشان نیز، در طول مسابقه الزامی است.

همچنین زمان اعلام نتایج مرحله دوم بزرگترین چالش کدنویسی آنلاین کشور در روز ۵ اسفندماه مصادف با روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس خواهد بود و به نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب ۴، ۳ و ۲ میلیون تومان اهدا می گردد. به ۲۰ نفر اول نیز لوح اهتمام اهدا می شود.

علاقمندان می توانند از ۲۳ آذر لغایت ۴ اسفندماه در سایت «چکاوا» ثبت نام کرده و با پرداخت مبلغ ۱۵ هزارتومان در این چالش هیجان انگیز شرکت کنند.